środa, 23 listopada 2011

Spotkanie z Łukaszem Stebelskim!

Kariera albo Życie? Czy rzeczywiście musimy wybierać?

 "Wyścig szczurów, złota klatka, wirtualne życie - nowoczesna kultura biznesowa stawia wiele oczekiwań i wyzwań. Wiele młodych osób zakłada, że wejście do "systemu" wymaga wyrzeczenia się własnych wartości, pasji i marzeń, a w zamian wpisanie się w stereotypowo korporacyjny model życia. Czy tak musi być? Czy rzeczywiście musimy wybierać pomiędzy karierą a wartościowym życiem osobistym? A może jest wręcz przeciwnie i dzięki szerokim zainteresowaniom i osobistym pasjom stajemy się bardziej wartościowi na rynku pracy? I co zrobić aby nasze marzenia nie zaokrągliły się w chwili gdy wejdziemy do systemu. Zapraszam na spotkanie oparte o autorski program Denali Lessons."

Łukasz Stebelski (ur.1975) - Dyrektor zarządzający w firmie szkoleniowej Denali Lessons. Były Dyrektor ds. Marketingu w Procter & Gamble, zarządzający kosmetykami męskimi Gillette i Old Spice w ponad 60 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Prezenter motywacyjny, podróżnik i wspinacz wysokogórski. W oparciu o swoje wyjątkowe połączenie 14 lat pracy w korporacji oraz wspinaczki na najwyższe góry świata (w tym ośmiotysięcznik Cho Oyu 8201m) jest autorem szkolenia motywacyjnego "DENALI Lessons. Passionate people, real results." Żyje w przekonaniu, ze życie zaczyna się tam, gdzie kończy się nasza strefa komfortu, a najpiękniejsze są te "dni których jeszcze nie znamy". Jego osobistym celem jest zdobycie Mount Everestu, najwyższej góry świata przed czterdziestką. Ma żonę oraz dwóch synów.

Na spotkanie zapraszamy już 20 stycznia 2012 roku! 

1 komentarz:

  1. Łukasz to fantastyczny człowiek żyjący w pełni według głoszonych przez siebie zasad. Po latach wspólnej pracy w tej samej korporacji mogę jedynie potwierdzić jak wiele inspiracji i nauki od niego otrzymałem. Szkolenie z pewnoscią zapowiada się ciekawie.

    OdpowiedzUsuń