wtorek, 5 listopada 2013

Zapisy na warsztaty! :)

Dzisiaj od godziny 10.00 ruszają zapisy na warsztaty!
Koszt udziału w warsztacie wynosi 20 zł.O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń wraz z zapłatą na dany warsztat. W każdym warsztacie uczestniczyć może 15 osób.

Na warsztaty zapisujemy się wysyłając maila, na adres konferencjaltb@gmail.com

W TEMACIE maila wpisujemy „warsztatyLTB” a po myślniku dopisujemy nazwisko prowadzącego warsztat. W TREŚCI maila zawieramy swoje dane w postaci: IMIENIA I NAZWISKA, SWOJEGO MAILA oraz NUMERU TELEFONU. Dodajemy również PEŁNY TYTUŁ warsztatu i NAZWISKO prowadzącego warsztat (pamiętaj o tym, aby nazwisko było takie same, jak w temacie maila!).

Wyżej wymienione informacje wykorzystywane będą przez nas WYŁĄCZNIE w sprawach dotyczących zapisów na warsztaty.


Podsumowując:
TEMAT maila: „warsztatyLTB – nazwisko prowadzącego warsztat” (np. „warsztatyLTB – Kuryło”)
TREŚĆ maila:
1. Imię i nazwisko (osoby, która chce wziąć udział w warsztacie)
2. Adres mailowy do siebie
3. Nr telefonu do siebie
4. Pełny tytuł i nazwisko prowadzącego warsztat, na który chcesz się zapisać (pamiętaj o tym, że nazwisko musi zgadzać się z podanym w temacie!!!).


Następnie czekamy na maila zwrotnego, w którym potwierdzimy udział w szkoleniu. W mailu będzie również podany numer konta bankowego, na który należy wpłacać 20 zł za warsztat. Wpłaty należy dokonać w przeciągu 3 dni od uzyskania maila zwrotnego. Oczywiście opłata ta dotyczy tylko i wyłącznie udziału w wybranym przez siebie warsztacie. Udział w wykładach jest darmowy.

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości dotyczących zapisów na warsztaty możecie kontaktować się z:

- Pauliną Kostrzewą              tel.691565044                   pauli.kostrzewa@gmail.com  
- Kamilem Chibowskim          tel.726852173                   k.chibow@gmail.com


Spośród uczestników biorących udział w warsztatach zostanie wylosowana osoba, która otrzyma książkę "Pozytywna Psychologia Porażki" Pawła Fortuny! Książka otrzymała nagrodę Teofrasta miesięcznika „Charaktery” za najlepszą popularnonaukową książkę psychologiczną 2012 roku!Dodatkowo na naszym fanpage'u na Facebook'u przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których nagrodą będzie bezpłatne uczestnictwo w wybranym przez siebie warsztacie! :)
Konkursy będą ogłaszane o różnych godzinach, dlatego zachęcamy do uważnego śledzenia nas na Facebook'u! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz