środa, 1 lutego 2012

21 stycznia 2012 - Sesje warsztatowe.

Od 11:30 rozpoczęły się nasze premierowe warsztaty! Nikt nie wiedział jak się skończą, jak skuteczne będą metody prowadzących i ile z nich wyniesiemy. Przed prowadzącymi stało duże wyzwanie - ryzykowne nie mniej jednak bardzo ekscytujące, co udzieliło się również uczestnikom warsztatów. Zajęcia wypadły rewelacyjnie !

Andrzej Szastok ujawnił tajniki negocjacji. Uczestnicy wcielili się w przedstawicieli różnych firm i na podstawie matematycznych koncepcji, które stosuje się w tego typu sytuacjach - uczyliśmy się prowadzenia skutecznych negocjacji.


Mirosław Urban zadbał o kreatywność studentów. Zaprezentował wiele gier i zabaw stosowanych na szkoleniach - pokazał, że szkolenie nie musi składać się tylko z teorii. Uświadomił jak w luźny, zabawny sposób można rozwiązywać konflikty, czy poprawiać relacje między pracownikami, jak pracować w grupie, a także jak skutecznie dążyć do własnych celów :)
Monika Stefańczyk i Aneta Iłenda przedstawiły jak skutecznie prowadzić własną politykę personalną. 

Łukasz Stebelski uświadomił nam jak ważne jest utrzymywanie kontaktów i wszelakich znajomości. Budowanie własnej sieci znajomych jest niezmiernie istotnym aspektem naszego działania nie tylko firmy, ale i w życiu prywatnym. Nigdy nie wiemy co nas w życiu spotka, i czyja pomoc okaże się najważniejsza. Najpierw sami z siebie musimy coś dać - a dopiero potem wróci to do nas ze zdwojoną siłą :) Również ważne jest osiąganie własnych celów i realizowanie się wewnętrznie. Radość z życia zwiększa naszą efektywność! A to filmik podsumowujący warsztat. Z takimi ludźmi można iść na koniec świata :) Dbajmy o przyjaciół, własne cele i przyjemności.

Marcin Steczkowski i dr Paweł Fortuna podczas swojego warsztatu nagrali piosenkę! :) Uczestnicy musieli wykazać się niezwykłą kreatywnością, pomysłowością jak i odwagą. Niedługo pojawią się efekty końcowe nagranej piosenki. Po warsztacie uczestniczy jednoznacznie oznajmili, że bardzo się otworzyli i są pewniejsi siebie ! :)

1 komentarz: