środa, 1 lutego 2012

19 stycznia 2012 - Sesja inauguracyjna

Pierwszy dzień konferencji został uroczyście otworzony przez Pana prof. dr hab. Andrzeja Sękowskiego, Dziekana Wydziału Nauk Społecznych Kul. W imieniu Prezydenta Miasta Lublin (naszego Honorowego Patrona) głos zabrał dr Mariusz Sagan, Dyr. Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta.
Sesję prowadzili studenci I edycji Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości KUL: Katarzyna Szczot oraz Igor Dyjak.

Kasia Szczot i Igor Dyjak

O godzinie 15.00 wykład inauguracyjny wygłosił prof. dr hab. Tadeusz Tyszka z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wykład był poświęcony problematyce spostrzegania sprawiedliwości we współczesnym świecie. Profesor Tyszka poparł wywód wynikami licznych badań realizowanych w tym obszarze.

Prof. dr. hab. Tadeusz Tyszka mówi o sprawiedliwości.

Prof. dr. hab. Tadeusz Tyszka odbiera od Anny Gricman „Studencką Złotą Akcję” oraz pamiątkowy podarunek m.in. z materiałami promującymi Lublin i KUL.

Kolejnym punktem konferencji był wywiad z Marcinem Iwińskim, odpowiedzialnym za międzynarodowy sukces gry "Wiedźmin"! Marcin Iwiński zgodził się przesłać nam odpowiedzi na pytania studentów. W jego rolę wcielił się Józef Szopiński (znany m.in. z prowadzenia audycji "Studnia Akademicka" w Polskim Radiu Lublin). W imieniu studentów pytania zadawała Aleksandra Duda i Karolina Kawęcka.

Nasza prezentacja:)

Józef Szopiński wraz z Karoliną Kawęcką i Aleksandrą Duda podczas odczytywania wywiadu.

Józef Szopiński

Na koniec dr Jacek Szczot przedstawił problematykę równouprawnienia kobiet, a także mobbingu. Zostaliśmy zapoznani z zagadnieniami od strony prawnej. 

dr Jacek Szczot podczas wykładu:)

  dr Jacek Szczot odbiera od Igora Dyjaka  „Studencką Złotą Akcję” oraz pamiątkowy podarunek m.in. z materiałami promującymi Lublin i KUL. 

Wszyscy uczestnicy wpisywali się również do pamiątkowej księgi :)Prof. dr. hab. Tadeusz Tyszka podczas przerwy:) 

Nasze wspaniałe recepcjonistki. Od lewej  Aleksandra Ziętkowska i Dominika Nowakowska.

Wspaniali goście konferencji :prof. dr. hab. Tadeusz Tyszka, dr Beata Mazurek-Kucharska i prof. dr hab. Adam Biela 

Organizatorki konferencji :)

Opiekuna roku dr Agata Celińska-Miszczuk razem ze swoimi studentami:) 

Widownia :)

Anna Franczak ze swoją opiekunką Dianą Duda.1 komentarz: