czwartek, 15 grudnia 2011

Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu

Towarzystwo powstało z inicjatywy trenerów skupionych wokół trzech firm doradczo – szkoleniowych: wrocławskiego Moderatora, rudzkiego Komilitona i gliwickiego Training Partners.

Wśród głównych celów wyznaczonych w statucie znalazły się między innymi:
  • obrona praw i interesów zawodowych członków, troska o poziom zawodowy i etyczny członków,
  • kształtowanie profesjonalnego wizerunku trenera, coacha i doradcy biznesu,
  • propagowanie rzetelnej, sprawdzonej empirycznie wiedzy w działaniach szkoleniowo – doradczych,
  • wprowadzenie jednolitego, dobrowolnego systemu certyfikacji dla trenerów, coachów i doradców biznesu i propagowanie tego systemu jako gwarancji wysokiej jakości usług,
  • współdziałanie z organizacjami i instytucjami w celu wymiany wiedzy i doświadczeń oraz doskonalenia zawodowego trenerów, coachów i doradców biznesu,
  • propagowanie zasad etyki zawodowej.Na konferencji pojawi się prezes organizacji Andrzej Szastok !


Wykwalifikowany trener biznesu, coach, specjalista marketingu politycznego. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji, budowania zespołów, zarządzania konfliktem, negocjacji handlowych i biznesowych, zarządzania zespołem pracowniczym, motywacji, asertywności, zarządzania czasem, kreowania wizerunku, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Prowadzi także warsztaty z zakresu strategii i organizacji kampanii wyborczych oraz doradza sztabom kandydatów na posłów i radnych podczas kampanii wyborczych.

Trener poprowadzi premierowy warsztat 21 stycznia 2012r, w którym uczestniczyć można tylko na naszej konferencji! :) Dodatkowo odbędzie się dyskusja panelowa 20 stycznia 2012r.

Serdecznie zapraszamy !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz