piątek, 16 grudnia 2011

Główny inspirator - dr Paweł Fortuna :)


Doktor psychologii, który zaraża entuzjazmem, pobudza do myślenia, inspiruje do rozwoju i samodzielnych poszukiwań, pomaga lubić ludzi i lepiej żyć. Wykładowca w KUL JP II oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Opiekun I edycji Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości w KUL. W pracy badawczej aktualnie koncentruje się na studiowaniu zjawiska porażki i uwarunkowań procesu uczenia się na błędach innych ludzi.

Trener, konsultant & coach (od 1995), właściciel firmy Fortuna & Fortuna realizującej projekty z zakresu psychologii biznesu. Pracuje m.in. dla: Volvo Truck, Baxter, Allianz, Plus GSM, Stock, Netia, Nutricia, PGNiG. Współtwórca Case Study Lab oraz Szkoły Trenerów Biznesu w Lublinie. Negocjator w rokowaniach prywatyzacyjnych, z sieciami handlowymi i in. Autor wielu strategii perswazyjnych i telemarketingowych. Zwolennik stosowania zasad "białej perswazji".

Autor sześciu książek (w tym trzech podręczników dla trenerów biznesu) i wielu artykułów z zakresu psychologii rozwoju osobistego, komunikacji, perswazji, negocjacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Aktualnie pracuje nad książką dla rodziców pt. "Mamo, tato, nie chcę być szczurem".

Dzięki Niemu nasza konferencja rozwija się w ekspresowym tempie! Zmotywował nas studentów do działania i wstrzyknął sporą dawkę pozytywnej energii. Razem z nami będzie prowadził poszczególne sesje, natomiast 20 stycznia 2012r. wygłosi przemówienie "Psychologia biznesu a psychobiznes". 21 stycznia 2012r. razem z Marcinem Steczkowskim poprowadzi warsztat muzyczno-psychologiczny.

Takiego wydarzenia nie można przegapić!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz