niedziela, 15 stycznia 2012

dr Beata Mazurek-Kucharska :)Dr Beata Mazurek-Kucharska - Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania, Clark University; psycholog,  specjalizuje się w zagadnieniach zastosowania psychologii w biznesie, metodologii badań, zarządzaniu kapitałem ludzkim, badaniach nad kompetencjami społecznymi; kierownik , ekspert  i recenzent polskich i międzynarodowych projektów badawczych.

Dwukrotna laureatka listy najlepszych wykładowców Szkoły Głównej Handlowej (Top 10); dwukrotna laureatka zespołowej nagrody Pierwszego Stopnia JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej za  najlepsze publikacje (2008, 2010).

Wieloletni współpracownik kilku polskich uczelni (Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Leona Koźmińskiego); wykładowca i koordynator modułu Managerial  Skills na studiach MBA (University of Central Lancashire, Lubelska Szkoła Biznesu). Wykładowca na studiach podyplomowych i doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej oraz w Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie w Londynie.

Humanistka z przekonania, badacz z ciekawości, metodolog z szacunku dla nauki, wykładowca z entuzjazmu i sympatii dla studentów. 

Serdecznie zapraszamy na wykład o 10;45 20 stycznia 2012r. 
Kapitał relacyjny przedsiębiorstwa. Idea nowej solidarności międzypokoleniowej

2 komentarze:

  1. To, że najlepsza ekspertka w swojej dziedzinie, nie ulega wątpliwości. A dla pewności - najlepsza mama na świecie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziś miałem niezwykłą przyjemność poznać i porozmawiać z tą nad wyraz mądrą i miłą kobietą o rozwoju mojej firmy. Cenne rady na pewno wkrótce przełożą się na lepsze funkcjonowanie i efekty przedsiębiorstwa. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń